הכוחות הדמוניים המהרסים של המכשף דוד *** ואפרת התורמת הגדולה

הוי למלעיזים והמסרסים דבר אמת לשקר, הזורקים רפש רווי רעל… אפרת צדיקת הדור: בואי ספרי לכל בית הררית איזה מרורים "אכלו" הותיקים ממני. דברי ברורות ועל תרמזי רמיזות חסרות שחר!

מדוע את חושבת שלבקר את מעשיך זה נחשב להרס היישוב? מדוע שארצה להרוס את ביתי האהוב עלי, אולי בביקורת שלי נגדך אני נלחם כדי להגן עליו.

האם את חושבת שנעים לי לשאת את תוצאות ההסתה שלך והנסיונות הבלתי פוסקים לדה לגיטמציה שלי בקרב אנשי הררית?

ועוד, העלילה הגוטסקית שאת מנסה להדביק לי שאני מרעיל (זה נשמע כמו מרעיל בארות או אולי גם יהודי מוצץ דם ….) את נפשותיהם הרכות של הצעירים… את באמת חושבת שאנשים צעירים אלה, מוכשרים וחכמים שיודעים להתמודד עם העולם המודרני הסבוך, הם שאות פתיות שאינם יודעים להבחין בין אמת לשקר בין טוב לרע? תני להם את הכבוד המגיע.

וראו למי חברת, לרחל ***, ברית ישנה יש בינכם, להזכירך שתיכן עשיתן יד אחת להדיח בהשמצות ועלילות על שחיתות כספית! (כן לדעתי את היחידה בהררית שהשתמשת במושג זה, לא אני מעולם לו ולא איש אחר, דיבר על כך).

פגעתן והשמצתן את כרמלה ואיתן *** שבזכותה הבלעדית הישוב נפתח והתחיל לחיות ולצמוח לאחר שנים של דישדוש. היא גם סיפקה לישוב יעוץ משפטי חינם (בניגוד לייעוצים הדחופים שאת שילמת עליהם מכפי האגודה במאמציך לשמור על שלטונך בהררית).

את בלבד השתמשת ב"שחיתות" כקרדום לחפור בו, כדי להדיח את כרמלה ולתפוס את מקומה ומאז אנו הולכים ומתדרדרים…

אז על מה את מדברת. את טוענת בעזות מצח שכולם מזה שנים משלמים הון אגודה. ומה עם כל השכונה הצפונית ונספחיה. שילמת $3000 אני מאמין לך גם בלי שתראי קבלה, אבל מה אם הנותרים (ראי רשימות אצל יורם במכתביו).

אלה העובדות. ישפטו האחרים בינינו.

כפי שהבסיס להתקפתך ונסיון הדה לגיטימציה מצידך כלפי יורם במעגל אתמול התבסס על שקר. אמרת: כולם שילמו ואיך אתה מעז לא לשלם. לא כולם שילמו ובעיקר לא שילמו אנשי השכונה הצפונית.

כדברי הפתגם העממי אין ליורם אחות ולכן היא לא זונה…לא כולם שילמו ולכן אינו יוצא נגד הכלל.

ולעיקר. אני חושב שפעילותך הציבורית עשתה רע להררית. גם היום אחרי שהכרחנו אותך לעזוב את התפקיד (דבקת בו שנה ויותר בניגוד לחוק), את אינך מרפה. הריכוזיות, הצורך הבלתי ברור לשלוט, לדבוק במשרה. כל דרך כשירה בעינך כדי לצרף אנשים לצידך ולצבור כוח, עשיית איפה ואיפה, השימוש בראובן כנוגש ומעורבותו בעניני הקהילה כל אלה "תרומות" שלך. (במנוף הוא מתנהג בנועם ובכבוד עם החברים כי הועד דורש ממנו כך!) דברים אלה ואחרים יצרו בהררית נורמות קלוקלות.

לא אמרתי שחיתות לא הפעם ולא בעבר. את אינך מחפשת טובות הנאה, די לך בשליטה וניהול האחר. אנא ממך הרפי עשי טובה גדולה לקהילה המתחדשת ועשי לביתך. הקהילה "תסתדר" בלעדיך

פורסם בקטגוריה החיים בהררית. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.