כיצד משתמשים באתר?

ברור לי שלא כולם מכירים ויודעים לעשות שימוש באתר. יש לכם בטח שאלות כמו: "איך מגיבים לכתבה?", איך כותבים כתבה וכדומה. לכן דף זה ישמש בכדי לתת מענה על שאלות העוסקות בהיבט הטכני של השימוש באתר. אם יש לכם שאלה צרו קשר איתי במייל: yoramba1@gmail.com

שאלה: איך מגיבים לכתבה שפורסמה באתר?

בתחתית כל כתבה, אתם תמצאו טופס למילוי שמכיל שדות הכרחיים כמו: שם, אימייל ותגובה ולחצן "להגיב". אין צורך להרשם לאתר בכדי להגיב, אלא רק למלא את  טופס התגובה שבתחתית העמוד. העמוד הראשי באתר הוא יוצא דופן מיתר הדפים ועל מנת להגיב בו יש ללחוץ על הקישור הבא. התגובות ייראו בקישור שציינתי.

שאלה: איך מגיבים באופן אנונימי?

במידה ואתם מעוניינים להגיב באופן אנונימי, אתם יכולים לעשות זאת ע"י בחירה בשם בדוי ואימייל פיקטיבי. פשוט להכניס אימייל כלשהו (רצוי שאינו קיים) בפורמט הבא: anyname@noam.org.il או כל פורמט אחר של כתובת אי מייל תקינה.

שאלה: למה לא רואים את התגובה שלי באופן מיידי?

מאחר והאתר בנוי על מערכת מאוד ידועה, הרי שיש לא מעט תוכנות שונות שמפזרות ספאם באתרים מסוג זה. על מנת, למנוע ספאם של תוכנות אוטומטיות ומשתמשים אנושיים שמטרתם שיווקית ופרסומית הוגדרה המערכת כך, שהתגובה הראשונה דורשת אישור אך, לאחר מכן התגובות יפורסמו באופן מיידי.

שאלה: איך כותבים פוסט?
לאלו שמעוניינים לכתוב פוסט יש צורך להרשם לאתר. להרשמה לאתר לחצו כאן!
במהלך ההרשמה תתבקשו לציין שם משתמש וכתובת אי מייל. לאחר מכן, תקבלו מייל לאישור הרשמה עם סיסמה, שם משתמש וקישור כניסה למערכת בכדי לכתוב פוסט.

3 תגובות על כיצד משתמשים באתר?

 1. מאת ralandshut‏:

  יוזמה מבורכת!

 2. מאת נגה‏:

  איך כותבים פוסט?

  • מאת יורם‏:

   היי נגה,
   הוספתי את המידע על כיצד ניתן לכתוב פוסט.
   במידה ואת לא מסתדרת עם ממשק הניהול של כתיבת פוסטים, את מוזמנת להרים טלפון: 04-6785333 או במייל: yoramba1@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים